İlanın yayın süresi dolmuştur.

su tesisat borularında kaçak tamir ilacı

170 TL
İstanbul / Bahçelievler / Kocasinan (Merkez) Mah.
Tarih 20 Ağustos 2011
Kategori Sıhhi Tesisat
İlan No #5029
Kimden Sahibinden
Durumu Sıfır

Bu ilan 296 kişi tarafından görüntülenmiştir.

İLAN SAHİBİNİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

istanbultesisat (1)   
Üyelik Tarihi 25 Haziran 2011
Mesaj SMS
Üye Profili
Üyenin İlanları
RiskYok
BU İLANI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN

Açıklama

 Kalorifer tesisatı kaçaklarını onarıcı ilaç, kombi tesisat tamir eden kimyasal, boru tamir eden kimyasal, su tesisat borularında tamir eden ilaç

KALORİFER TESİSAT BORULARINDA MEYDANA GELEN SU KAÇAKLARINI HİÇBİR YERİ KIRMADAN TAMİR EDEN KİMYASALI BU SİTEDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

FİRMAMIZ UYGULAMA YAPMAKTADIR. RANDEVU ALDIKTAN SONRA KAÇAK GİDERİCİ SIVIYI SİSTEİMİNİZE İLAVE EDEBİLİRSİNİZ.

FİYATIMIZ 1 LİTRE İÇİN GEÇERLİDİR.

uygulama alanları

- kalorifer tesisatlarında

- su tesisatlarında

- yerden ısıtma tesisatlarında

Su sızıntıları sizin ve komşularınızın rahatsız olmasına neden olan ve belirlenemeyen sıkıntılı, çözümü oldukça zor olan bir iştir. Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını yani kaçakları kombinizin su basınç göstergesinden görebilirsiniz. Kalorifer tesisatı su sızıntılarında kaçak tespiti yapılmasında sonra noktasal olarak kaçağın yerinin tespit edilmesi su tesisatı ile kıyaslanırsa neredeyse imkansızdır. Kalorifer tesisatında kaçak belirlendiği takdirde kaçağın giderilmesi için sıvı bir kimyasal kaçak giderici madde ile su sızıntısı olan bölge hiç kırılmadan sadece bu kimyasalı yaklasık 1 gün sistemde dolaştırarak mümkün hale gelmiştir.

Bu işlem şu şekilde gerçekleşir;

Öncelikle kalorifer tesisatı içerisindeki su boşaltılır. Daha sonra sistem temizlendikten sonra kaçak giderici kimyasal madde sisteme enjekte edilir. Kalorifer tesisatı çalışır hale getirilir ve 60 ile 70 derece civarında ısıya ayarlanarak çalıştırılır. Bu çalışma esnasında sıcak su ile birleşen kimyasal madde reaksiyon göstermeye başlar. Sızıntının olduğu noktada havayla temas eden kimyasal madde kristalleşerek sızıntı olan kısımda boruyla adeta bir bütün olur. Bu işlem kaloriferin 1 gün boyunca çalıştırılması ile kendiliğinden yapılır. 1 gün sonunda sistemdeki ilaçlı su boşaltılır yerine temiz su eklenir ve çalışmaya hazır hale getririlir. Bu şekilde su kaçağı yani su sızıntısı hiç bir yeri kırmadan tamir edilmiş olur.

Not: 10 litre ve üzeri alımlarda belirtilen fiyat üzerinden iskonto yapılmaktadır.

 


  bişeylazım.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği ve alıcı koruması sağlamayı ilke edinmiştir.

Güvenli e-Ticaret yöntemi "RİSKYOK!" sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek RİSKYOK! sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için bişeylazım.net'in sunduğu güvenli alışveriş imkanından faydalanın. İlanlarda belirtilen herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız ya da RİSKYOK! özellikli bir ilan için bu sistem dışında bir ödeme önerisi aldıysanız lütfen bize haber verin.

Diğer Güvenli e-Ticaret "RİSKYOK!" ilanlarına göz atmak istermisiniz?
biseylazim.net'te yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından biseylazim.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. bişeylazım.net "T.C.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu" tarafından verilen Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi (Tarih:24.05.2011 Belge No: YS-2217) ile faaliyet göstermektedir. - - - Site Hızı 0.27