İlanın yayın süresi dolmuştur.

Esenler Tıkalı Lavabo Açma

0 TL
İstanbul / Esenler / Fevzi Çakmak Mah.
Tarih 30 Temmuz 2011
Kategori Su Tesisat
İlan No #3708

Bu ilan 145 kişi tarafından görüntülenmiştir.

İLAN SAHİBİNİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Cebinden Onaylı
halil bozu
Cep Telefonu 0554 4993618
Telefon 0212 5156159
İş Telefonu 0212 6305163
Üyelik Tarihi 25 Haziran 2011
Mesaj SMS
Üyenin İlanları
BU İLANI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN

Açıklama

tıkalı tuvalet açma, lavabo tıkanıklığı açma, banyonun gideri tıkandı, mutfak gider boru tıkalı, klozet tıkandı, boru tıkanıklık açma firması, tıkanmış tuvalet açan firma, kanal açma ustası, kameralı tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı açma, atık su gider borusu tıkandı 

Tel : 0212 515 61 59 - 0554 499 36 18

Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı makine ile açan firmamız görüntüleme ile tıkanıklığa sebep olan maddenin ne olduğunu görebilirsiniz. Kanal açma makinelerimiz tıkanıklığa sebep olan ne varsa söker ve açar. Kimyasallar ile açamadığınız tıkanıklığı makine ile kırıp dökmeden açıyoruz. Hizmetimizi İstanbul`un her yerine veriyoruz. Açamadığımız tıkanıklık ile karşılaştığımızda size kırıp dökmeden önce kanal görüntüleme kamerası ile tıkanıklığın yerini belirleyebiliyoruz. Detektörlü kameralar sayesinde açılması zor olan tıkanıklığın noktasını belirliyoruz. Tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak ne işe yarayacak :
10 metrelik bir atık su borusu hattına sahip olduğunuzu düşünelim. Bu borunun yedinci metresinde tıkanıklık olduğunu varsayalım. Her türlü alet edevatla tıkanıklığın açılması için uğraştınız fakat olumlu hiçbir sonuca ulaşamadınız. Tıkanıklığa tel saldınız makine ile açtırmak için uğraştınız fakat yine olumlu sonuç alamadınız. Burada detektörlü kamera işinizi kolayca halletmenizi sağlayacaktır. Makine ile açılmayan tıkanıklığın noktası detektörlü kamera ile belirlenip kaç metre yerin altında olduğunu öğrenebilirsiniz. Az bir alanın kırılması ile bu tür problemlerden kurtulabilirsiniz.
Tel : 0212 515 61 59 - 0554 499 36 18
Kanal görüntüleme sistemleri ile atık su gider borusu tıkanıklığı açıyoruz. Kamera kayıt özelliği ile görüntülenen borunun içerisi isteyen müşterilermize cd kopyalanıp veriliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge ve madde görüntü ile tespit edilebilir. Kanal kameralarımız ile tıkanan bölgeyi tespit etmek çok basit. Boru içerisindeki bölgede çökme veya kırık olup olamadığını kendi gözünüz ile görebilirsiniz. Pimaş boru içerisine verdiğimiz sinyali dedektör ile takip edip boru güzergahını tespit edebiliyoruz. Her türlü ekipmana sahip firmamız daire içi ve dışarda bu servis hizmetini tüm istanbula vermektedir. Kanal açma makinaları ile sertleşmiş tıkanıklık ve kireç tutmuş borularda tıkanıklığı açmaktadır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Tıkanıklık nasıl açılır ?
Lavabo veya tuvalet tıkanmalarını ilaçla veya kimyasal ile açmamazsınız hatta aşırı dozda verilen kimyasal boru içerisinde su sızıntılarını önleyen contaların erimesine sebep olur. Boru tıkanıklığını hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden makinalar ile açabliyoruz. Firmamız tuvalet tıkanıklığı , lavabo tıkanıklığını, evye tıkanmalarını, banyo gider tıkanmalarını kanal açma makineleri ile açabiliyor. Kamera ile görüntüleme yapıp herhangi bir problem varmı görebiliyorsunuz. Hatta betonlaşmış tıkanıklığın dedektör ile tarayıp noktasal tespitini yapabiliyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgiyi 0212 515 61 59 öğrenebilirsiniz. Buraya yazıcaklarım bu kadar umarım faydalı bir bilgi olmuştur.
Hastaneler, oteller, iş merkezleri, okullar, toplu yaşama birimleri, siteler ve apartmanlar da kireçlenmeden ve katı atıkların birikmesinden dolayı atık su borularınızda tıkanmalar sıkça yaşanmaktadır.Tıkanmada en önemli etken suda erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtlardır. Referanslarımızı incelemek için tıklayın
Bu tıkanmaları uzman kadromuz ve son teknolojik makineler ile kısa sürede probleminize kesin çözüm uygulamaktayız. Sİze bir telefon kadar yakın olan servisimiz ppoblemli yere en kısa sürede varıp arızayı tespit edip yaklaşık 30-60 dakika içerisinde işlemi tamamlamaktayız. Tıkanmalarınızı önce kamera ile tespit edip problemin cinsine göre uygun çözümü bulup işleme başlamaktayız. 
Tıkanık borular da bazen katılaşmış, yapışmış ve donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir.Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir.Kanal borularınızı görüntüleyen kamera ile tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal tespiti yapılmaktadır.Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır.Bu işlem sayesinde hem zaman dan hemde evinizin gereğinden fazla kırılmasına son vermekteyiz.
Bir diğer sorunlardan bir tanesi de rogar tıkanıklığıdır.atık su borularında problem olmamasına rağmen kullanılan su yıne aynı borudan geri vermektedir.Bu problemin sebebide ana logar kanalının tıkanmasıdır.Bu aşama da vidanjör makinesi devreye girmektedir.Vidanjörün de Problemi çözmesi için rogar yerinin belli olması gerekmektedir.Bazı binaların rogarı belli olmayabilir.Bu esnada yine dedektörlü kameralarımız devreye girip rogarın yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Böylece vidanjörün rogarı temizlemesiyle sorun tamamen çözüme kavuşacaktır.
Günümüzde tuvalet çok dikkatli kullanılmamaktadır. Aslında ne kadar önemli ve büyük bir buluş olduğu önemsenmemektedir. İlk çağlarda insanlar tuvalet ihtiyacını gidermek için yakındaki bir ağaç, taş herhangi bir yerde ihtiyacını giderebilirdi. Ancak insanlar çoğaldıkça şehirler kuruldukça tuvalet ihtiyacı için daha uzağa gitmeleri gerektiğinde artık bir buluş gerektiği açığa çıkmış ve insanlar tuvaleti icat etmiştir. Ve bundan sonra o büyük tuvalet çilesi çözülmüş oldu ancak bu seferde tıkanan tuvaletler başa bela oldu. İnsan her türlü sistemi düşünmüştü fakat tıkandığı zaman ne yapılacağı biraz geç düşünüldü. Günümüz teknolojisi ile çözüm bulunan klozet tıkanıklığı artık sorun olmaktan çıktı. Klozetler genelde kendi altındaki kokuyu engellemek için yapılan `U` şeklinde ki bölümden tıkanır. Bunun yanı sıra bağlı olduğu hat yada binanın ana gider hattıda tıkanmaktadır. Bu gibi durumlarda devreye tıkanıklık açma makinası gidere makina vasıtasıyla salınarak içeride birikmiş pislik kireç yada taşlaşma varsa kırılır. Yada gider hattında herhangi bir bez yada zamanla oluşan kıl, tüy, saç kılı varsa bunlarda makina ile geri çekilerek dışarı çıkarılır. Tıkalı gider hattının içerisinde tıkanmaya sebep olan şey ne ise ona göre bir uç takılarak makina boruya o şekilde salınır. Örneğin hatta kireçlenme taşlaşma yada herhangi kırılabilecek sert bir cisim var ise kırma ucu ile bu cisim kırılarak çözülür. Kıl, tüy yada bez var ise onlarda makinanın sarma olarak adlandırılan ucu ile takılarak içerideki pislikler uca sardırılarak geri çekilmektedir. 
Tıkanmalarda tıkanıklık olan bölge kadar önemli olan bir başka şey ise işlem yapıldıktan sonra tesisata herhangi bir zarar verilmemiş olmasıdır. Eski yapılarda, tesisatlar ilk yapıldığında sabitlenmemiş ise zamanla gevşer ve makina ile işlem yapıldığı anda borular birbirinden ayrılabilir. Eğer böyle bir şey yaşanırsa tüm bina ana gider hattında tadilat gerekir. Ve aydınlık havalandırma alanında ki bu boruya tadilat yapılması neredeyse imkansızdır. Bu sebeplerden dolayı işi yaptıracağınız firma ve doğru usta çok önemlidir. Kaş yaparken göz çıkarmak istemiyorsanız. Doğru usta doğru firma şarttır. Aksi durumlarda kurumsal firmalar her türlü mağduriyetinizi giderir. Ancak şahıs olarak çalışan bireysel ustalar zararınızı karşılayamayabilirler.
Tıkanıklık olayı makina ile açılamayadabilir. Bu noktada kaliteli kurumsal firmaların farkı ortaya çıkmaktadır. Örneğin bahçede bir gider hattınız var ve topraktaki çökmeden dolayı tıkanmış durumda. Bu boru tıkanıklık makinası ile açılmaz. Siz haklı olarak oraya çağırmış olduğunuz firmadan bir çözüm beklersiniz. Yine firmanın kalitesi bu noktada ortaya çıkar ve ekiplerimiz yüksek teknoloji sayesinde size çökmüş noktayı dedektör ve kameramızla tespit eder.
Yaşanan sıkıntıların hepsi borunun içindeki pislikten kaynaklanmaz. Nadirde olsa bazen tesisatın hatalı yapımından dolayı su giderinizden geri gelebilir. Yada fazla yüklenme sebebiyle aniden verilen bol suyu kaldıramayıp geri verebilir. Veya ana gider borusunun binaya göre ince çekilmesinden dolayı su boruya fazla gelip ek yerlerinden dışarı verebilir. Bu gibi daha bir çok sıkıntıda ekibimiz tarafından tespit edilebilmektedir.
Yapılan işlerde firmamız içinde müşteri içinde sonuca gitmek önemlidir. Çünkü sizin probleminiz o andan itibaren artık bizim problemimizdir.


biseylazim.net'te yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından biseylazim.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. bişeylazım.net "T.C.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu" tarafından verilen Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi (Tarih:24.05.2011 Belge No: YS-2217) ile faaliyet göstermektedir. - - - Site Hızı 0.31